انواع پودر بند کشی در ساختمان سازی

 گروه تولیدی و صنعتی ایران زمین تولید انواع محصولات ساختمانی با بروزترین تجهیزات و پرسنل مجرب در محیطی وسیع آماده ارائه محصول به شما می باشد .
فروش انواع پودر آجر،  آجر سفال – آجر سقف – سنگهای مصنوعی و دیوار پوش و کفپوش را از ما بطور مستقیم تهیه نمایید .

تلفن:  4-01134772502       فکس:  01134772285      موبایل : 09117118500    ایمیل: [email protected]

انواع پودر بند کشی در ساختمان سازی

انواع پودر بند کشی در ساختمان سازی

انواع پودر بند کشی در ساختمان سازی

پودر بندکشی جهت استفاده بین فواصل کاشی‌ها و سرامیک خلق شده است که با اضافه کردن مقداری آب به آن مواد برای بندکشی آماده خواهد شد. پودر بندکشی برپایه سیمان است و چسبندگی بسیار زیادی دارد؛ طوری که استحکام و پایداری کاشی‌ها و سرامیک را دوچندان می‌کند.جالب است بدانید زیبایی کاشی‌کاری و سرامیک‌ها به تمیزی کار در بندکشی بستگی دارد و با پر کردن درزها و فواصل میان سرامیک و کاشی‌ها از کنده شدن آنها به خوبی جلوگیری می‌شود.

پودر بندکشی پلیمری:

این مدل پودر از مواد پلیمری نانو ساخته شده است که بهترین ترکیب را با سیمان پرتلند می‌سازد. دلیل این که این پودر به اصطلاح نانو ختم می‌شود این است که به اندازه‌های کوچک اشاره می‌کند

پودر بندکشی رنگی:

این مدل پودر به رنگ سفید طراحی شده است که برای سرویس‌های بهداشتی، حمام و دستشویی به کار می رود. البته گاهی ممکن است این مدل پودر نسبت به رنگ کاشی و دیگر مصالح مناسب نباشد و ترکیب به دست آمده همخوانی ایده‌آل را ایجاد نکند.

پودر بندکشی آنتی باکتریال:

محیط هایی مانند مراکز بهداشتی، بیمارستان‌ها و درمانگاه‌ها از کاشی و سرامیک های دارای ویژگی آنتی باکتریال استفاده می‌کنند تا محیط از هر نظر بهداشتی در برابر رشد میکروارگانیسم‌های خطرناک، انواع باکتری‌ها و میکروب‌ها مقاوم طراحی شود.

پودر بندکشی ضدآب:

این مدل پودر یک مانعی ایده‌آل در برابر نفوذ هر گونه نم و رطوبت است که میان بندکشی کاشی‌ها و سرامیک استفاده می‌شود. به همین دلیل شرایط کاملا ایده آلی برای اجرای پروژه‌های مختلف ساختمانی به همراه دارد.

پودر بندکشی اسیدی:

پودر اسیدس براساس مقاومت بسیار بالایی در محیط ها و سایر سیالات اسیدی طراحی شده است که استفاده از آن‌ در محیط‌های صنعتی و شیمیایی احتمال آسیب‌دیدگی بر اثر تماس با سیالات اسیدی و خورنده به شدت کاهش پیدا می‌کند.

با ما تماس بگیرید