مقاومت آجر نسوز در مقابل یخ زدگی

مقاومت آجر نسوز در مقابل یخ زدگی | گروه تولیدی و صنعتی ایران زمین تولید انواع محصولات ساختمانی با بروزترین تجهیزات و پرسنل مجرب در محیطی وسیع آماده ارائه محصول به شما می باشد .
فروش انواع پودر آجر،  آجر سفال – آجر سقف – سنگهای مصنوعی و دیوار پوش و کفپوش را از ما بطور مستقیم تهیه نمایید .

تلفن:  4-01134772502       فکس:  01134772285      موبایل : 09117118500    ایمیل: [email protected]

مقاومت آجر نسوز در مقابل یخ زدگی

مقاومت آجر نسوز در مقابل یخ زدگی

مقاومت آجر نسوز در مقابل یخ زدگی باعث می شود تا آنها به عنوان یکی از محبوب ترین مصالح در ساخت و ساز محسوب شوند. آجر یکی از بادوام ترین محصولات ساختمانی است که سرما و همچنین محافظت در برابر باد و مقاومت در برابر آب و هوا را به ویژه در زمستان فراهم می کند. دوام حرارتی آجرهای نسوز باعث می شود که دمای داخل ساختمان باقی مانده و از هدر رفتن انرژی نیز جلوگیری کند. ضمن آنکه این نوع از آجرها، ساختاری با دوام داشته و در شرایط یخ زدگی، دچار ترک نمی شوند.

جرم حرارتی عالی و مقاومت آجر نسوز در مقابل یخ زدگی

جرم حرارتی عالی و مقاومت آجر نسوز در مقابل یخ زدگی، در ساختمان های آجری عالی است. جرم حرارتی، به قابلیت ذخیره گرما در یک ماده متراکم است که به آهستگی گرما را آزاد می کند. بنابراین می تواند هوایی خنک تر را در تابستان و دمایی گرم تر را در زمستان فراهم کند. این یک مزیت قابل توجه است با توجه به اینکه بیش از 30 درصد از انرژی مصرفی متوسط خانه را گرمایش و سرمایش تشکیل می دهد.

بهره وری انرژی

بهره وری انرژی از دیگر مزایای آجر نسوز است. آجر به جهت آنکه می تواند گرما را به خوبی در خود حفظ و ذخیره کند، در مقایسه با مصالح ساختمانی دیگر کارآمدتر است. این کمک می کند خانه شما در تابستان خنک و در زمستان گرم بماند و همچنین هزینه های انرژی شما را کاهش می دهد.

ساختار این مصالح، مقاومت آجر نسوز در مقابل یخ زدگی، حفاظت در برابر باد و مقاومت در برابر آب و هوا را نیز تامین می کند. علاوه بر گرما و بهره وری انرژی، خانه های آجری پناهگاهی در برابر طوفان هستند. دوام حرارتی آجرهای نسوز باعث می شود تا از این مصالح در نمای ساختمان ها به ویژه در مناطق سرد استفاده شود.

قیمت آجرهای نسوز عایق

 لازم است اشاره کنیم که این نوع از آجرها نوع خاصی از مصالح هستند که می توانند دماهای بالا را تحمل کنند و به عنوان عایق عمل نمایند. از آجر نسوز عایق برای پوشش نما استفاده می شود. آنها برای مقاومت در برابر درجه حرارت تا 3200 درجه فارنهایت طراحی شده است تا سطح بالاتری از بهره وری انرژی را در ساختمان ایجاد نمایند.

با ما تماس بگیرید