نمایندگی سفال قائمشهر

نمایندگی سفال قائمشهر | گروه تولیدی و صنعتی ایران زمین تولید انواع محصولات ساختمانی با بروزترین تجهیزات و پرسنل مجرب در محیطی وسیع آماده ارائه محصول به شما می باشد .
فروش انواع آجر سفال – آجر سقف – سنگهای مصنوعی و دیوار پوش و کفپوش را از ما بطور مستقیم تهیه نمایید .

نمایندگی سفال شهر قائمشهر

پودر بندکشی پلیمری:

این مدل پودر از مواد پلیمری نانو ساخته شده است که بهترین ترکیب را با سیمان پرتلند می‌سازد. دلیل این که این پودر به اصطلاح نانو ختم می‌شود این است که به اندازه‌های کوچک اشاره می‌کند

پودر بندکشی رنگی:

این مدل پودر به رنگ سفید طراحی شده است که برای سرویس‌های بهداشتی، حمام و دستشویی به کار می رود. البته گاهی ممکن است این مدل پودر نسبت به رنگ کاشی و دیگر مصالح مناسب نباشد و ترکیب به دست آمده همخوانی ایده‌آل را ایجاد نکند.

نمایندگی سفال قائمشهر

پودر بندکشی آنتی باکتریال:

محیط هایی مانند مراکز بهداشتی، بیمارستان‌ها و درمانگاه‌ها از کاشی و سرامیک های دارای ویژگی آنتی باکتریال استفاده می‌کنند تا محیط از هر نظر بهداشتی در برابر رشد میکروارگانیسم‌های خطرناک، انواع باکتری‌ها و میکروب‌ها مقاوم طراحی شود.

پودر بندکشی ضدآب:

این مدل پودر یک مانعی ایده‌آل در برابر نفوذ هر گونه نم و رطوبت است که میان بندکشی کاشی‌ها و سرامیک استفاده می‌شود. به همین دلیل شرایط کاملا ایده آلی برای اجرای پروژه‌های مختلف ساختمانی به همراه دارد.

پودر بندکشی اسیدی:

پودر اسیدس براساس مقاومت بسیار بالایی در محیط ها و سایر سیالات اسیدی طراحی شده است که استفاده از آن‌ در محیط‌های صنعتی و شیمیایی احتمال آسیب‌دیدگی بر اثر تماس با سیالات اسیدی و خورنده به شدت کاهش پیدا می‌کند.

نمایندگی سفال در قائمشهر

راههای ارتباطی

آدرس: مازندران – جاده سراسری بهشهر به نکا – کیلومتر 5 نکا روستای گل خیل
تلفن:  4-01134772502
فکس:  01134772285
موبایل : 09117118500
ایمیل: [email protected]

تلفن:  4-01134772502       فکس:  01134772285      موبایل : 09117118500    ایمیل: [email protected]

نماینده سفال ساری

نمایندگی سفال قائمشهر

بهترین کارخانه آجر نکا

گروه تولیدی و صنعتی ایران زمین در سال 1374 در استان مازندران فعالیت خود را در زمینه ی تولید سفال با استفاده از کادری مجرب و متخصص آغاز نمود .گروه با بهره گیری از بهترین و معتبر ترین تکنولوژی کشور آلمان و با به کاربردن مرغوب ترین خاک منطقه سفال تولیدی خود را به بازار عرضه نمود . و موفق به دریافت نشان استاندارد و ایزو 18001,14001,9001 گردید .

در سال 1393 با تغییر خط مشی شرکت مبنی بر عرضه ی محصولات جدید با توجه به سلیقه ی مشتری ,مدیریت جدید را بر آن داشت تا با مطالعه و تحقیق و با در نظر داشتن تکنولوژی روز صنعت ساختمان در جهان ,خط تولید کارخانه را از خط تولید سفال به هفت خط تولید سنگ های تزئینی ,نما,کف ,دیوارهای پیش ساخته ,بلوک های بتنی فوق سبک و کاشی بام و آجرهای مقاوم در برابر زلزله افزایش دهد

گروه محصولات خود را با قیمتی مناسب و مطابق با نیاز بازار و با توجه به سلیقه ی مشتری با طرح های متنوع و حق انتخاب بیش از 3000 رنگ به بازار عرضه نموده است .امید است تلاش گروه تولیدی و صنعتی ایران زمین در جهت پیشرفت صنعت ساختمان در کشور و نزدیک کردن آن به استانداردهای جهانی موثر واقع گردد

امروزه آجرها به صورت صنعتی تولید و جایگزین سنگ شده اند و درحقیقت سنگی ساخته دست بشر هستند .
سنگی دگرگون که از تغییر وضعیت خشت پدید میآید.
این گروه از مصالح که اولین تولید صنعتی و انبوه مصالح ساختمانی به دست بشر به شمار میآیند
براساس نوع مواداولیه، روند تولید و محل مصرف به انواع متنوعی تقسیم می شوند.
آجرهاي رسی که اولین و فراوان ترین آنها هستند قدمت چندهزار ساله دارند.
در شرکت تولیدی ایران زمین انواع آجرهای فشاری – آجرهای تیغه – آجرهای ضد زلزله  و …. تولید می شود .

با ما تماس بگیرید