کاربرد کفپوش های اپوکسی چیست ؟

 گروه تولیدی و صنعتی ایران زمین تولید انواع محصولات ساختمانی با بروزترین تجهیزات و پرسنل مجرب در محیطی وسیع آماده ارائه محصول به شما می باشد .
فروش انواع پودر آجر،  آجر سفال – آجر سقف – سنگهای مصنوعی و دیوار پوش و کفپوش را از ما بطور مستقیم تهیه نمایید .

تلفن:  4-01134772502       فکس:  01134772285      موبایل : 09117118500    ایمیل: [email protected]

کاربرد کفپوش های اپوکسی چیست ؟

کاربرد کفپوش های اپوکسی چیست ؟

کفپوش های اپوکسی به دلیل نصب و اجرای ساده طرفداران زیادی دارند. علاوه بر آن به دلیل ویژگی ها و مزایایی که به آن ها اشاره شد در اغلب صنایع مورد استفاده قرار می گیرند.  به طور مثال می توان در پارکینگ های عمومی، خانگی و اختصاصی، مراکز درمانی، کارخانجات تولید مواد شیمیایی و شوینده، صنعت داروسازی، خودروسازی، نفت ، گاز و پتروشیمی و … آن ها را به کار برد.

اجزای کفپوش های اپوکسی

پرایمر

کفپوش های اپوکسی دارای اجزا و لایه های مختلفی است که هر کدام از آن ها عملکرد خاصی دارند. اولین لایه به عنوان پرایمر شناخته می شود که در بخش زیرین سطح قرار می گیرد. پرایمر دارای ترکیباتی از جمله رزین اپوکسی، هاردنر یا سفت کننده پلی آمین و حلال می باشد.

اپوکسی میانه

لایه ای که بعد از پرایمر اجرا می شود به عنوان لایه اپوکسی شناخته شده که مواد اولیه آن رزین بدون حلال ، سفت کننده پلی آمین ، فیلر پر کننده و پیگمنت است. لازم به ذکر است اگر قصد دارید کفپوش را به رنگ خاصی دربیاورید باید رنگدانه ها یا پیگمنت ها را در این مرحله اضافه کنید.

اپوکسی رویه

کفپوش رویه به عنوان خارجی ترین بخش کفپوش اپوکسی محسوب می شود که با عوامل محیطی مانند تابش نور خورشید، مواد شوینده، عوامل ساینده و … ارتباط مستقیم دارد. ترکیبات این لایه شامل سفت کننده پلی آمین، رزین اپوکسی ، پیگمنت، افزایش دهنده سختی سطوح و … می باشد.

با ما تماس بگیرید