کفپوش های اپوکسی چیست ؟

 گروه تولیدی و صنعتی ایران زمین تولید انواع محصولات ساختمانی با بروزترین تجهیزات و پرسنل مجرب در محیطی وسیع آماده ارائه محصول به شما می باشد .
فروش انواع پودر آجر،  آجر سفال – آجر سقف – سنگهای مصنوعی و دیوار پوش و کفپوش را از ما بطور مستقیم تهیه نمایید .

تلفن:  4-01134772502       فکس:  01134772285      موبایل : 09117118500    ایمیل: [email protected]

کفپوش های اپوکسی چیست ؟

کفپوش های اپوکسی چیست ؟

کفپوش های اپوکسی چیست ؟

اپوکسی یک ماده پلیمری محسوب می شود که دارای فرمول خاصی است. ترکیبات این فرمول شامل رزین اپوکساید و سخت کننده پلی آمین می باشد که حالت آن مایع است اما بعد از قرارگیری بر روی سطح، شکل آن را به خود می گیرد و کاملا سفت می شود. برای کسب نتیجه از اجرای این کفپوش ها باید ابتدا کفسازی انجام شود. سطحی که قصد اجرای اپوکسی را بر روی آن دارید باید کاملا یکدست و به دور از موج و فراز و نشیب باشد

ویژگی کفپوش های اپوکسی چیست ؟

عمر طولانی

اگر بخواهیم مهم ترین ویژگی کفپوش اپوکسی را معرفی کنیم باید به عمر طولانی و همچنین زیبایی آن اشاره کنیم. در سال های گذشته که هنوز مواد پلیمری جایگاه ویژه ای را بدست نیاورده بودند اغلب سطوح از بتن و سیمان تشکیل می شدند. اما امروزه که تنوع کفپوش ها بسیار زیاد شده شاهد مزایایی از جمله عمر زیاد و سهولت در نگهداری هستیم. قطعا انتخاب کفپوش های باکیفیت می تواند هزینه شما را در طولانی مدت کاهش دهد.

مقاومت بی نظیر

مقاومت کفپوش های اپوکسی از تمام جهات قابل ملاحظه می باشد. این کفپوش ها در برابر ساییدگی، ضربه، آب، مواد اسیدی و شوینده، محیط های قلیایی و باز و … از مقاومت بی نظیری برخوردار هستند. به این معنی که شما در هر اقلیمی که زندگی می کنید هیچ محدودیتی از نظر کاربرد این کفپوش ندارید. تنوع طرح و رنگ در آن ها سبب شده تا با تمام دکوراسیون ها سازگار باشد و امکان سفارش طرح های ویژه نیز وجود داشته باشد.

قیمت مناسب

اگر تا کنون به سراغ کفپوش های مختلف رفته باشید و درباره هزینه آن ها تحقیق کرده باشید به خوبی می دانید که کفپوش های اپوکسی در مقایسه با سایرین از قیمت مناسب تری برخوردار است. این موضوع سبب شده تا افراد با هر توان مالی و بودجه، قادر به تهیه آن ها باشند. برندهای مختلفی در حوزه تولید این محصول فعالیت می کنند که می توان به برند ” مهرازان البرز ” اشاره کرد. این برند اقدام به تولید کفپوش پلیمری، موزاییک پلیمری، نرده صراحی و انواع سنگ مصنوعی نما می کند. قیمت نرده صراحی پلیمری و قیمت سایر محصولات پلیمری تولید شده توسط این برند نسبت به سایر برندها مناسب تر می باشد.

سهولت در نظافت

نصب کفپوش ها در مکان های مختلف هیچ محدودیتی ندارد. این کفپوش ها فاقد درز، شکاف و منفذ هستند و یکپارچه بودن آن ها عامل مهمی در حفظ بهداشت تلقی می شود. به همین دلیل اغلب افراد ترجیح می دهند در مکان هایی مانند حمام و سرویس بهداشتی از آن ها استفاده کنند تا بتوانند به راحتی با استفاده از مواد شوینده و قوی اقدام به شستشوی آن کنند. علاوه بر حمام و سرویس های بهداشتی که در منازل وجود دارد می توانید از آن ها در مراکز درمانی و بیمارستانی، سالن های ورزشی، آرایشگاه های مردانه و زنانه و … استفاده کنید.

عدم جذب آب

معنای عدم جذب آب در کفپوش های اپوکسی چیست ؟ بسیاری از کفپوش ها مخصوصا کفپوش های قدیمی دارای منافذ و سوراخ های بسیار ریزی هستند که آب و رطوبت به آن ها جذب می شود. اما کفپوش های اپوکسی کاملا یکدست و صاف می باشند و عدم وجود منافذ در آن ها سبب می شود که عمری طولانی داشته باشند.

با ما تماس بگیرید